statystyki szczegółowe

Aktualności

Seniorzy: Uszew lepsza od Strażaka

• autor: Strazak1951, 2011-08-13 17:57

W dzisiejszym spotkaniu podopieczni Radosława Szewczyka nie sprostali zespołowi z Uszwi ulegając na własnym boisku 1-4. Jedyną - jak się okazało - bramkę dla Strażaka zdobył Marcin Woda. Mokrzyszczanie nie musieli przegrać tego pojedynku, lecz w dniu dzisiejszym razili nieskutecznością.

W rozwinięciu galeria i video!

OCEŃ ZAWODNIKÓW!

Strażak Mokrzyska 1 - 4 LKS Uszew

Bramki: '10 (k), '29, '60, ' 85 - Marcin Woda '42

STRAŻAK: Pacura - Woda P., Duch M., Sacha, Góra(46' Król) - Grochola, Biedak T.(78' Koczwara), Wejman(46' Postawa), Moneta - Woda M., Imioło(72' Zachara

________________________________________________________

Spotkanie lepiej rozpoczęli przyjezdni już w 10 minucie po kontrowersyjnym faulu Ducha zawodnik z Uszwi pewnie wykorzystał 'jedenastkę" i otworzył wynik spotkania. Po straconym golu Strażak ruszył do ataku i próbował wyrównać wynik, jednak w 2 sytuacjach Grocholi zabrakło szczęścia. W pierwszej z nich po wrzutcę od Biedaka uderzył głową, lecz piłka zatrzymała się na słupku. W drugiej natomiast po ominięciu kilku rywali uderzył minimalnie niecelnie. W 29 minucie zawodnicy z Mokrzysk po jednej z kontr stracili bramkę na 0-2. Jeden z zawodników gości dośrodkował a jego kolegą uderzył na bramkę piłka jeszcze wysoko skozłowała przed interniującym już Pacurą. W ostatnich minutach pierwszej odsłony meczu, a dokładnie w 42 minucie Pacura wykopał piłkę daleko w przód a tam Marcin Woda z pierwszej piłki nie dał szans bramkarzowi, który już wyszedł do tej piłki. Do przerwy więc 2-1 dla Uszwi. W 60 minucię Strażak przegrywał już 1-3. Pod koniec meczu swoję dwie okazję do zdobycia bramki miał Zachara, który raz z bliskiej odległości nie trafił a po kolejnym uderzeniu fantastyczną paradą popisał się bramkarz przyjezdnych. 5 minut przed końcem wynik ustali zawodnik z Uszwi, który wychodząc sam na sam z Pacurą umieścił piłkę w siatce.