statystyki szczegółowe

Aktualności

Seniorzy: Czerwony mecz w Stróżach

• autor: Strazak1951, 2011-10-02 21:23

Po słabym i katastrofalnie sędziowanym dla obu zespołów meczu Strażak na wyjeździe, w Stróżach przegrał 0 - 2 z beniaminkiem brzeskiej A- Klasy - Orłem. Nie odbyło się bez chamskich zagrań, żółtych i czerwonych kartek, a co za tym idzie lekkich oraz poważniejszych kontuzji. Mecz przed czasem w drużynie z Mokrzysk zakończył Tomek Biedak, który w 44 minucie dostał 2 żółte kartki i w konsekwencji kartkę czerwoną,natomiast w drużynie Orła wcześniej boisko opuścili Włodarczyk i T.Kubik. Obie bramki dla Orła zdobył Dawid Fijor

Orzeł Stróże 2 - 0 Strażak Mokrzyska

Bramki: Fijor 20', Fijor 70'

Czerwone Kartki:
Tomek Biedak (2 żółte) -
 Włodarczyk (za faul), T. Kubik (2 żółte)

Strażak: Dudek - Chmielarz K.,Góra(50'Adamczyk),Duch,Woda P. - Zachara R.,Biedak T.,Biedak J.,Wejman - Lis,Grochola
____________________________________________________________________________

I POŁOWA

9' Ogromne zamieszanie w polu karnym Strażaka. 100% sytuacji nie wykorzystują gospodarze.
10' Sytuacja "sam na sam". Nogami broni Dudek.
20' Po ewidentym nabiciu przez Pawła Wodę napastnika gospodarzy piłka wychodzi za linię bramkową, jednak sędziowie pokazują na rzut rożny. Dośrodkowanie na drugi słupek.Niekryty Fijor uderza głową pomiędzy nogami Dudka. 1 - 0.
44' Brutalny faul na Tomku Biedaku. Zamieszanie na boisku. 2 czerwone kartki. Dla faulującego Włodarczyka oraz T.Biedaka, jednak ta dla zawodnika z Mokrzysk kontrowersyjna. W całym zamieszaniu nie zauważono leżącego na boisku Góry, który we wcześniejszej akcji doznał urazu pleców.

II POŁOWA

54' Dobre wejście Kuby Biedaka. który zatrzymany został w ostatniej chwili.
55' Napastnik Orła wygrywa walkę "bark w bark" z Adamczykiem i minimalnie się myli, trafiając w słupek.
70' Rzut rożny dla Orła. Wrzutka w pole karne Strażaka, poraz kolejny Fijor wykorzystuję ospałość obrony przyjezdnych i głową podwyższa na 2-0.
73' Wejman minimalnie chybia z rzutu wolnego.
82' Biegnący  z piłką Lis zostaję zahaczony i tak niefortunnie spada, że doznaję urazu biodra. Strażak w 9.
87' Parodia w wykonaniu sędziego trwa. Kopnięty bez piłki Robert Zachara leży na boisku. Zawodnik ze Stróż ukarany tylko... żółtą kartką.
88' Czerwona kartka dla Kubika. Najpierw fauluję Chmielarza, późneij go obraża i dostaję 2 żółte kartki w konsekwencji czerwoną.
89' Kolejne brutalne wejście obrońcy gospodarzy w plecy Zachary. Poszkodowany zwija się z bólu.