statystyki szczegółowe

Aktualności

Seniorzy: Pewne wysokie zwycięstwo

• autor: Strazak1951, 2012-10-14 18:06

Pierwsza połowa w dzisiejszym spotkaniu była połową pod dyktando gospodarzy, którzy raz po raz konstruowali akcję na bramkę gości. Ci ograniczali się do długiej piłki w przód lub strzałów z każdej pozycji, jednak żadna z drużyn nie trafiła do bramki przeciwników. Druga połowa zaczęła się od gola dla Dunajca(55') jednak Strażak nie załamał się tą sytuacją i dalej przeważał na boisku. Tym razem już był skuteczniejszy i po bramce Grocholi(62') doprowadził do wyrównania. Później trafienia zaliczyli; Koczwara(71'),Biedak J(74') i Wyczesany(90'), a więc Strażak - Dunajec 4-1.

Strażak Mokrzyska 4-1(0-0) Dunajec Mikołajowice

Bramki: Grochola 62', Koczwara 71', Biedak J. 74', Wyczesany 90'  - ??? 54'

Sędziował: Mrzygłód (Brzesko)
Widzów: ok. 110

Strażak: Pacura - Duch, Postawa, Biedak T, Koczwara - Zachara R(82'Zachara Ł), Imioło(60'Wyczesany), Roczniak, Biedak J - Pasierb(56'Adamczyk), Grochola

Dunajec: ...

Żółte kartki; ???? - Imioło

__________________________________________________________________________________________

Bramki:

0-1. Dunajec 54'
Dośrodkowanie z połowy boiska na dalszy słupek, tam piłkę na 5 metr zgrywa zawodnik Dunajca, a jego kolega stojąc sam przed bramkarzem, głową zdobywa bramkę.

1-1. Grochola 62'
Dobra akcja lewą stroną Adamczyka, który "fałszem" dośrodkowuję na 5 metr wprost na głowę Grocholi, a ten zdobywa bramkę.

2-1. Koczwara 71'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego. Zamieszanie w polu karnym jednak najprzytomniej zachowuję się Grochola, który wystawia piłkę Koczwarze, który mocnym strzałem pakuję ją do bramki.

3-1. Biedak J. 74'
Akcja Grocholi, który dośrodkowuję na dalszy słupek do Kuby Biedaka, który ładnym strzałem z powietrza po krótkim słupku podwyższa wynik.

4-1. Wyczesany 90'
Kontra w wykonaniu Strażaka. Piłkę na prawą stronę do Wyczesanego zagrywa Grochola, a ten pierwszy mając przed sobą tylko bramkarza nie myli się i ustala wynik meczu.