|
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Tarnów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 358, wczoraj: 363
ogółem: 2 580 647
statystyki szczegółowe
Już w tą sobotę meczem Strażak Mokrzyska - Victoria Porąbka Uszewska zainaugurujemy sezon 2013/2014 w brzeskiej A-klasie. W lidze występować będzie nietypowo 17 drużyn, a więc każda z ekip w ciągu rundy zaliczy pauze. Nasz zespół sezon rozpocznie jak już wcześniej wspomnieliśmy w sobotę 10 sierpnia, a rundę zakończy 10 listopada kiedy to na wyjeździe podejmował będzie Olimpię Kąty. W rozwinięciu pełny terminarz...
Kolejka: 1 w dniach 10-08-2013/11-08-2013
1 | Uszew | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
2 | Strażak Mokrzyska | - Victoria Porąbka Uszewska | 2013-08-10 | 17;00 |
|
|
3 | Dunajec Mikołajowice | - Olimpia Kąty | 2013-08-11 | 18;00 |
|
|
4 | Olimpia Bucze | - Kłos Łysa Góra | 2013-08-11 | 17;00 |
|
|
5 | Iva Iwkowa | - Piast Czchów | 2013-08-11 | 17;00 |
|
|
6 | Orzeł Stróże | - Sokół Maszkienice | 2013-08-10 | 18;00 |
|
|
7 | Start 77 Biadoliny Szlacheckie | - Pogórze Gwoździec | 2013-08-10 | 18;00 |
|
|
8 | Spółdzielca Grabno | - Victoria Bielcza | 2013-08-10 | 18;00 |
|
|
9 | Poręba Poręba Spytkowska | - Korona Niedzieliska | 2013-08-10 | 18;00 |
|
|
Kolejka: 2 w dniach 15-08-2013
10 | Korona Niedzieliska | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
11 | Victoria Bielcza | - Poręba Poręba Spytkowska | 2013-08-14 | 18;00 | POREBA SPYT. |
|
12 | Pogórze Gwoździec | - Spółdzielca Grabno | 2013-08-14 | 18;00 |
|
|
13 | Sokół Maszkienice | - Start 77 Biadoliny Szlacheckie | 2013-08-15 | 17;00 |
|
|
14 | Piast Czchów | - Orzeł Stróże | 2013-08-15 | 14;00 |
|
|
15 | Kłos Łysa Góra | - Iva Iwkowa | 2013-08-14 | 18;00 |
|
|
16 | Olimpia Kąty | - Olimpia Bucze | 2013-08-15 | 17;00 |
|
|
17 | Victoria Porąbka Uszewska | - Dunajec Mikołajowice | 2013-08-14 | 18;00 |
|
|
18 | Uszew | - Strażak Mokrzyska | 2013-08-15 | 11;00 |
|
|
Kolejka: 3 w dniach 17-08-2013/18-08-2013
19 | Strażak Mokrzyska | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
20 | Dunajec Mikołajowice | - Uszew | 2013-08-18 | 17;00 |
|
|
21 | Olimpia Bucze | - Victoria Porąbka Uszewska | 2013-08-18 | 17;00 |
|
|
22 | Iva Iwkowa | - Olimpia Kąty | 2013-08-18 | 17;00 |
|
|
23 | Orzeł Stróże | - Kłos Łysa Góra | 2013-08-18 | 18;00 |
|
|
24 | Start 77 Biadoliny Szlacheckie | - Piast Czchów | 2013-08-17 | 18;00 |
|
|
25 | Spółdzielca Grabno | - Sokół Maszkienice | 2013-08-17 | 17;00 |
|
|
26 | Poręba Poręba Spytkowska | - Pogórze Gwoździec | 2013-08-18 | 17;30 |
|
|
27 | Korona Niedzieliska | - Victoria Bielcza | 2013-08-18 | 17;00 |
|
|
Kolejka: 4 w dniach 24-08-2013/25-08-2013
28 | Victoria Bielcza | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
29 | Pogórze Gwoździec | - Korona Niedzieliska | 2013-08-24 | 17;30 |
|
|
30 | Sokół Maszkienice | - Poręba Poręba Spytkowska | 2013-08-24 | 18;00 |
|
|
31 | Piast Czchów | - Spółdzielca Grabno | 2013-08-24 | 17;30 |
|
|
32 | Kłos Łysa Góra | - Start 77 Biadoliny Szlacheckie | 2013-08-24 | 18;00 |
|
|
33 | Olimpia Kąty | - Orzeł Stróże | 2013-08-25 | 17;00 |
|
|
34 | Victoria Porąbka Uszewska | - Iva Iwkowa | 2013-11-16 | 13;00 |
|
|
35 | Uszew | - Olimpia Bucze | 2013-08-25 | 14;00 |
|
|
36 | Strażak Mokrzyska | - Dunajec Mikołajowice | 2013-08-24 | 18;00 | czwartek |
|
Kolejka: 5 w dniach 28-08-2013
37 | Dunajec Mikołajowice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
38 | Olimpia Bucze | - Strażak Mokrzyska | 2013-08-28 | 17;30 |
|
|
39 | Iva Iwkowa | - Uszew | 2013-08-28 | 17;30 |
|
|
40 | Orzeł Stróże | - Victoria Porąbka Uszewska | 2013-08-28 | 17;30 |
|
|
41 | Start 77 Biadoliny Szlacheckie | - Olimpia Kąty | 2013-08-28 | 17;30 |
|
|
42 | Spółdzielca Grabno | - Kłos Łysa Góra | 2013-08-28 | 17;30 |
|
|
43 | Poręba Poręba Spytkowska | - Piast Czchów | 2013-08-28 | 17;30 |
|
|
44 | Korona Niedzieliska | - Sokół Maszkienice | 2013-08-28 | 17;30 |
|
|
45 | Victoria Bielcza | - Pogórze Gwoździec | 2013-08-28 | 17;30 |
|
|
Kolejka: 6 w dniach 31-08-2013/01-09-2013
46 | Pogórze Gwoździec | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
47 | Sokół Maszkienice | - Victoria Bielcza | 2013-08-31 | 17;00 |
|
|
48 | Piast Czchów | - Korona Niedzieliska | 2013-09-01 | 17;00 |
|
|
49 | Kłos Łysa Góra | - Poręba Poręba Spytkowska | 2013-08-31 | 17;30 |
|
|
50 | Olimpia Kąty | - Spółdzielca Grabno | 2013-09-01 | 17;00 |
|
|
51 | Victoria Porąbka Uszewska | - Start 77 Biadoliny Szlacheckie | 2013-08-31 | 17;30 |
|
|
52 | Uszew | - Orzeł Stróże | 2013-09-01 | 14;00 |
|
|
53 | Strażak Mokrzyska | - Iva Iwkowa | 2013-08-31 | 17;00 |
|
|
54 | Dunajec Mikołajowice | - Olimpia Bucze | 2013-09-01 | 17;00 |
|
|
Kolejka: 7 w dniach 04-09-2013
55 | Olimpia Bucze | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
56 | Iva Iwkowa | - Dunajec Mikołajowice | 2013-09-04 | 17;00 |
|
|
57 | Orzeł Stróże | - Strażak Mokrzyska | 2013-09-04 | 17;00 |
|
|
58 | Start 77 Biadoliny Szlacheckie | - Uszew | 2013-09-04 | 17;00 |
|
|
59 | Spółdzielca Grabno | - Victoria Porąbka Uszewska | 2013-09-04 | 17;00 |
|
|
60 | Poręba Poręba Spytkowska | - Olimpia Kąty | 2013-09-04 | 17;00 |
|
|
61 | Korona Niedzieliska | - Kłos Łysa Góra | 2013-09-04 | 17;00 |
|
|
62 | Victoria Bielcza | - Piast Czchów | 2013-09-04 | 17;00 |
|
|
63 | Pogórze Gwoździec | - Sokół Maszkienice | 2013-09-04 | 17;00 |
|
|
Kolejka: 8 w dniach 07-09-2013/08-09-2013
64 | Sokół Maszkienice | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
65 | Piast Czchów | - Pogórze Gwoździec | 2013-09-08 | 17;00 |
|
|
66 | Kłos Łysa Góra | - Victoria Bielcza | 2013-09-07 | 17;00 |
|
|
67 | Olimpia Kąty | - Korona Niedzieliska | 2013-09-08 | 17;00 |
|
|
68 | Victoria Porąbka Uszewska | - Poręba Poręba Spytkowska | 2013-09-07 | 17;00 |
|
|
69 | Uszew | - Spółdzielca Grabno | 2013-09-08 | 11;00 |
|
|
70 | Strażak Mokrzyska | - Start 77 Biadoliny Szlacheckie | 2013-09-07 | 17;00 |
|
|
71 | Dunajec Mikołajowice | - Orzeł Stróże | 2013-09-08 | 16;00 |
|
|
72 | Olimpia Bucze | - Iva Iwkowa | 2013-09-08 | 16;00 |
|
|
Kolejka: 9 w dniach 14-09-2013/15-09-2013
73 | Iva Iwkowa | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
74 | Orzeł Stróże | - Olimpia Bucze | 2013-09-15 | 16;00 |
|
|
75 | Start 77 Biadoliny Szlacheckie | - Dunajec Mikołajowice | 2013-09-15 | 11;00 |
|
|
76 | Spółdzielca Grabno | - Strażak Mokrzyska | 2013-09-14 | 16;00 |
|
|
77 | Poręba Poręba Spytkowska | - Uszew | 2013-09-15 | 15;30 |
|
|
78 | Korona Niedzieliska | - Victoria Porąbka Uszewska | 2013-09-15 | 16;00 |
|
|
79 | Victoria Bielcza | - Olimpia Kąty | 2013-09-15 | 16;30 |
|
|
80 | Pogórze Gwoździec | - Kłos Łysa Góra | 2013-09-15 | 14;00 |
|
|
81 | Sokół Maszkienice | - Piast Czchów | 2013-09-14 | 17;00 |
|
|
Kolejka: 10 w dniach 21-09-2013/22-09-2013
82 | Piast Czchów | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
83 | Kłos Łysa Góra | - Sokół Maszkienice | 2013-09-22 | 11;00 |
|
|
84 | Olimpia Kąty | - Pogórze Gwoździec | 2013-09-22 | 16;30 |
|
|
85 | Victoria Porąbka Uszewska | - Victoria Bielcza | 2013-09-21 | 16;30 |
|
|
86 | Uszew | - Korona Niedzieliska | 2013-09-21 | 16;30 |
|
|
87 | Strażak Mokrzyska | - Poręba Poręba Spytkowska | 2013-09-21 | 16;30 |
|
|
88 | Dunajec Mikołajowice | - Spółdzielca Grabno | 2013-09-22 | 16;00 |
|
|
89 | Olimpia Bucze | - Start 77 Biadoliny Szlacheckie | 2013-09-22 | 16;00 |
|
|
90 | Iva Iwkowa | - Orzeł Stróże | 2013-09-22 | 16;00 |
|
|
Kolejka: 11 w dniach 28-09-2013/29-09-2013
91 | Orzeł Stróże | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
92 | Start 77 Biadoliny Szlacheckie | - Iva Iwkowa | 2013-09-28 | 16;30 |
|
|
93 | Spółdzielca Grabno | - Olimpia Bucze | 2013-09-28 | 16;30 |
|
|
94 | Poręba Poręba Spytkowska | - Dunajec Mikołajowice | 2013-09-29 | 16;00 |
|
|
95 | Korona Niedzieliska | - Strażak Mokrzyska | 2013-09-29 | 16;00 |
|
|
96 | Victoria Bielcza | - Uszew | 2013-09-29 | 16;00 |
|
|
97 | Pogórze Gwoździec | - Victoria Porąbka Uszewska | 2013-09-28 | 16;00 |
|
|
98 | Sokół Maszkienice | - Olimpia Kąty | 2013-09-28 | 16;30 |
|
|
99 | Piast Czchów | - Kłos Łysa Góra | 2013-09-29 | 16;00 |
|
|
Kolejka: 12 w dniach 05-10-2013/06-10-2013
100 | Kłos Łysa Góra | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
101 | Olimpia Kąty | - Piast Czchów | 2013-10-06 | 15;30 |
|
|
102 | Victoria Porąbka Uszewska | - Sokół Maszkienice | 2013-10-05 | 15;30 |
|
|
103 | Uszew | - Pogórze Gwoździec | 2013-10-05 | 15;30 |
|
|
104 | Strażak Mokrzyska | - Victoria Bielcza | 2013-10-06 | 16;00 |
|
|
105 | Dunajec Mikołajowice | - Korona Niedzieliska | 2013-10-06 | 15;00 |
|
|
106 | Olimpia Bucze | - Poręba Poręba Spytkowska | 2013-10-06 | 16;00 |
|
|
107 | Iva Iwkowa | - Spółdzielca Grabno | 2013-10-06 | 16;00 |
|
|
108 | Orzeł Stróże | - Start 77 Biadoliny Szlacheckie | 2013-10-06 | 15;00 |
|
|
Kolejka: 13 w dniach 12-10-2013/13-10-2013
109 | Start 77 Biadoliny Szlacheckie | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
110 | Spółdzielca Grabno | - Orzeł Stróże | 2013-10-12 | 15;00 |
|
|
111 | Poręba Poręba Spytkowska | - Iva Iwkowa | 2013-10-13 | 15;00 |
|
|
112 | Korona Niedzieliska | - Olimpia Bucze | 2013-10-13 | 15;30 |
|
|
113 | Victoria Bielcza | - Dunajec Mikołajowice | 2013-10-13 | 15;00 |
|
|
114 | Pogórze Gwoździec | - Strażak Mokrzyska | 2013-10-13 | 13;00 |
|
|
115 | Sokół Maszkienice | - Uszew | 2013-10-12 | 15;30 |
|
|
116 | Piast Czchów | - Victoria Porąbka Uszewska | 2013-10-13 | 15;00 |
|
|
117 | Kłos Łysa Góra | - Olimpia Kąty | 2013-10-12 | 15;30 |
|
|
Kolejka: 14 w dniach 19-10-2013/20-10-2013
118 | Olimpia Kąty | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
119 | Victoria Porąbka Uszewska | - Kłos Łysa Góra | 2013-10-20 | 11;30 |
|
|
120 | Uszew | - Piast Czchów | 2013-10-20 | 12;00 |
|
|
121 | Strażak Mokrzyska | - Sokół Maszkienice | 2013-10-19 | 15;30 |
|
|
122 | Dunajec Mikołajowice | - Pogórze Gwoździec | 2013-10-20 | 15;00 |
|
|
123 | Olimpia Bucze | - Victoria Bielcza | 2013-10-20 | 15;30 |
|
|
124 | Iva Iwkowa | - Korona Niedzieliska | 2013-10-20 | 15;00 |
|
|
125 | Orzeł Stróże | - Poręba Poręba Spytkowska | 2013-10-20 | 15;30 |
|
|
126 | Start 77 Biadoliny Szlacheckie | - Spółdzielca Grabno | 2013-10-19 | 15;30 |
|
|
Kolejka: 15 w dniach 26-10-2013/27-10-2013
127 | Spółdzielca Grabno | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
128 | Poręba Poręba Spytkowska | - Start 77 Biadoliny Szlacheckie | 2013-10-27 | 14;00 |
|
|
129 | Korona Niedzieliska | - Orzeł Stróże | 2013-10-27 | 14;00 |
|
|
130 | Victoria Bielcza | - Iva Iwkowa | 2013-10-27 | 14;00 |
|
|
131 | Pogórze Gwoździec | - Olimpia Bucze | 2013-10-27 | 13;00 |
|
|
132 | Sokół Maszkienice | - Dunajec Mikołajowice | 2013-10-26 | 14;30 |
|
|
133 | Piast Czchów | - Strażak Mokrzyska | 2013-10-26 | 15;00 |
|
|
134 | Kłos Łysa Góra | - Uszew | 2013-10-26 | 15;00 |
|
|
135 | Olimpia Kąty | - Victoria Porąbka Uszewska | 2013-10-27 | 14;00 |
|
|
Kolejka: 16 w dniach 02-11-2013/03-11-2013
136 | Victoria Porąbka Uszewska | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
137 | Uszew | - Olimpia Kąty | 2013-11-02 | 14;00 |
|
|
138 | Strażak Mokrzyska | - Kłos Łysa Góra | 2013-11-03 | 14;00 |
|
|
139 | Dunajec Mikołajowice | - Piast Czchów | 2013-11-03 | 14;00 |
|
|
140 | Olimpia Bucze | - Sokół Maszkienice | 2013-11-03 | 14;00 |
|
|
141 | Iva Iwkowa | - Pogórze Gwoździec | 2013-11-03 | 14;00 |
|
|
142 | Orzeł Stróże | - Victoria Bielcza | 2013-11-03 | 13;00 |
|
|
143 | Start 77 Biadoliny Szlacheckie | - Korona Niedzieliska | 2013-11-03 | 11;00 |
|
|
144 | Spółdzielca Grabno | - Poręba Poręba Spytkowska | 2013-11-03 | 14;00 |
|
|
Kolejka: 17 w dniach 09-11-2013/10-11-2013
145 | Poręba Poręba Spytkowska | - pauzuje w kolejce | ____-__-__ | XXX |
|
|
146 | Korona Niedzieliska | - Spółdzielca Grabno | 2013-11-10 | 14;00 |
|
|
147 | Victoria Bielcza | - Start 77 Biadoliny Szlacheckie | 2013-11-10 | 13;00 |
|
|
148 | Pogórze Gwoździec | - Orzeł Stróże | 2013-11-10 | 13;00 |
|
|
149 | Sokół Maszkienice | - Iva Iwkowa | 2013-11-09 | 14;00 |
|
|
150 | Piast Czchów | - Olimpia Bucze | 2013-11-10 | 14;00 |
|
|
151 | Kłos Łysa Góra | - Dunajec Mikołajowice | 2013-11-09 | 14;00 |
|
|
152 | Olimpia Kąty | - Strażak Mokrzyska | 2013-11-10 | 14;00 |
|
|
153 | Victoria Porąbka Uszewska | - Uszew | 2013-11-09 | 11;00 |
|
|
STRAŻAK Mokrzyska | 2:2 | JADOWNICZANKA Jadowniki |
2018-05-30, 17:00:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 24 | |||||||||||||||||||||
|