statystyki szczegółowe

Aktualności

Seniorzy: Z piekła do nieba...i znowu do piekła

• autor: Strazak1951, 2014-05-28 23:21

W dzisiejszym zaległym spotkaniu 27. kolejki A-klasy Strażak Mokrzyska po sześciu meczach bez porażki przegrał 2-3(0-1) na wyjeździe z drużyną Poręby Spytkowskiej. Sytuacja kadrowa już przed meczem pokazała, że o jakiekolwiek punkty będzie bardzo ciężko. W bramce naszego zespołu musiał stanąć nominalny pomocnik Bartłomiej Kural i spisał się na prawdę bardzo dobrze. Wracając do meczu rozgrywanego w rzęsiście padającym deszczu to jako pierwsi na prowadzenie wyszli gospodarze, a bramkę zdobył Bieniek. Ten sam zawodnik w 70' minucie podwyższył prowadzenie z bardzo kontrowersyjnego rzutu karnego. Po tej bramce nie mająca już do stracenia drużyna z Mokrzysk przejęła inicjatywę, co udokumentowała dwoma bramkami Broszkiewicza w 77 i 81 minucie. Gdy wydawało się, że mecz zakończy się remisem lub prędzej to Strażak zdobędzie bramkę Łukasz Zych w drugiej minucie doliczonego czasu gry dał zwycięstwo swojej drużynie.

herb PORĘBA Spytkowska
3:2
(1:0)
herb STRAŻAK Mokrzyska
PORĘBA Spytkowska   STRAŻAK Mokrzyska

Bramki: Mateusz Bieniek 37' 70' (k.), Łukasz Zych 90+2' - Mateusz Broszkiewicz 77' 81'

Sędziował: Wiśniowski (Tarnów)
Widzów: ok. 35

Poręba: ...

Strażak: Kural - Koczwara, Rogóż, Duch, Kuras - Broszkiewicz(88' Postawa), Roczniak, Pałka, Lis(73' Mularz), Woda - Adamczyk

Żółte kartki: ??? (Poręba) - Lis, Roczniak (Strażak)

Tak padły bramki:

1-0. Bieniek 37'
Dośrodkowanie z rzutu rożnego na dalszym słupku zamyka Bieniek i strzałem w przeciwny róg pokonuję Kurala.

2-0. Bieniek 70' (k.)
Piłkę ręką dotyka jeden z zawodników Strażaka, jednak robi to ok. metr przed linią "szesnastki", sędzia jest innego zdania i dyktuję rzut karny. Pewnym egzekutorem jest Bieniek, który myli bramkarza strzelając w przeciwległą stronę, w którą on interweniował.

2-1. Broszkiewicz 77'
Dośrodkowanie z rzutu wolnego z połowy boiska, do piłki wychodzi bramkarz jednak zamiast ją złapać "wypluwa" ja pod nogi Broszkiewicza, który z 3m pakuje ją do siatki.

2-2. Broszkiewicz 81'
Płaskie dośrodkowanie Pałki z lewej strony boiska i wyprzedzający obrońce na pierwszym słupku Broszkiewicz z powietrza pakuje piłkę do bramki.

3-2. Zych 90+2'
Dośrodkowanie z lewej strony zamyka Zych strzelając z głowy w kierunku dalszego słupka i piłka wpada do bramki.