|
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Tarnów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 227, wczoraj: 363
ogółem: 2 580 516
statystyki szczegółowe
Na stronie brzeskiego Podokręgu Piłki Nożne ukazał się wiosenny "rozkład jazdy" brzeskiej serie A. Strażak w pierwszym meczu na wiosnę zmierzy się 21 marca o godzinie 15:00 u siebie z Piastem Czchów. Ostatnia kolejka, w której wszystkie mecze rozegrane zostaną w tym samym czasie odbędzie się 13 czerwca o godzinie 17:00. Pełny terminarz w rozwinięciu...
14 | 2015-03-21 | ARKADIA Olszyny | SOKÓŁ Maszkienice | 15:00 |
14 | 2015-03-21 | OLIMPIA Bucze | OLIMPIA Kąty | 15:00 |
14 | 2015-03-21 | SPÓŁDZIELCA Grabno | PORĘBA Spytkowska | 15:00 |
14 | 2015-03-21 | STRAŻAK Mokrzyska | PIAST Czchów | 15:00 |
14 | 2015-03-22 | TYMON Tymowa | ISKRA Łęki | 14:00 |
14 | 2015-03-22 | KŁOS Łysa Góra | VICTORIA Bielcza | 11:00 |
14 | 2015-03-22 | IVA Iwkowa | VICTORIA Porąbka Uszewska | 14:00 |
15 | 2015-03-28 | VICTORIA Porąbka Uszewska | SPÓŁDZIELCA Grabno | 15:30 |
15 | 2015-03-28 | VICTORIA Bielcza | OLIMPIA Bucze | 11:00 |
15 | 2015-03-28 | ISKRA Łęki | SOKÓŁ Maszkienice | 16:00 |
15 | 2015-03-29 | STRAŻAK Mokrzyska | TYMON Tymowa | 16:00 |
15 | 2015-03-29 | PIAST Czchów | IVA Iwkowa | 15:00 |
15 | 2015-03-29 | PORĘBA Spytkowska | KŁOS Łysa Góra | 14:00 |
15 | 2015-03-29 | OLIMPIA Kąty | ARKADIA Olszyny | 16:00 |
16 | 2015-04-04 | TYMON Tymowa | SOKÓŁ Maszkienice | 14:00 |
16 | 2015-04-04 | ISKRA Łęki | OLIMPIA Kąty | 14:00 |
16 | 2015-04-04 | ARKADIA Olszyny | VICTORIA Bielcza | 11:00 |
16 | 2015-04-04 | OLIMPIA Bucze | PORĘBA Spytkowska | 14:00 |
16 | 2015-04-04 | KŁOS Łysa Góra | VICTORIA Porąbka Uszewska | 11:00 |
16 | 2015-04-04 | SPÓŁDZIELCA Grabno | PIAST Czchów | 14:00 |
16 | 2015-04-04 | IVA Iwkowa | STRAŻAK Mokrzyska | 17:00 |
17 | 2015-04-11 | VICTORIA Porąbka Uszewska | OLIMPIA Bucze | 16:30 |
17 | 2015-04-12 | IVA Iwkowa | TYMON Tymowa | 17:00 |
17 | 2015-04-12 | STRAŻAK Mokrzyska | SPÓŁDZIELCA Grabno | 16:00 |
17 | 2015-04-12 | PIAST Czchów | KŁOS Łysa Góra | 16:00 |
17 | 2015-04-12 | PORĘBA Spytkowska | ARKADIA Olszyny | 15:00 |
17 | 2015-04-12 | VICTORIA Bielcza | ISKRA Łęki | 16:00 |
17 | 2015-04-12 | OLIMPIA Kąty | SOKÓŁ Maszkienice | 17:00 |
18 | 2015-04-18 | VICTORIA Bielcza | SOKÓŁ Maszkienice | 16:00 |
18 | 2015-04-18 | OLIMPIA Bucze | PIAST Czchów | 17:00 |
18 | 2015-04-18 | KŁOS Łysa Góra | STRAŻAK Mokrzyska | 17:00 |
18 | 2015-04-18 | SPÓŁDZIELCA Grabno | IVA Iwkowa | 17:00 |
18 | 2015-04-19 | TYMON Tymowa | OLIMPIA Kąty | 15:00 |
18 | 2015-04-19 | ISKRA Łęki | PORĘBA Spytkowska | 16:30 |
18 | 2015-04-19 | ARKADIA Olszyny | VICTORIA Porąbka Uszewska | 15:00 |
19 | 2015-04-25 | SPÓŁDZIELCA Grabno | TYMON Tymowa | 17:00 |
19 | 2015-04-25 | PIAST Czchów | ARKADIA Olszyny | 17:00 |
19 | 2015-04-25 | VICTORIA Porąbka Uszewska | ISKRA Łęki | 17:00 |
19 | 2015-04-25 | VICTORIA Bielcza | OLIMPIA Kąty | 11:00 |
19 | 2015-04-26 | IVA Iwkowa | KŁOS Łysa Góra | 17:00 |
19 | 2015-04-26 | PORĘBA Spytkowska | SOKÓŁ Maszkienice | 11:00 |
19 | 2015-06-04 | STRAŻAK Mokrzyska | OLIMPIA Bucze | 15:00 |
20 | 2015-05-01 | TYMON Tymowa | VICTORIA Bielcza | 17:00 |
20 | 2015-05-02 | VICTORIA Porąbka Uszewska | SOKÓŁ Maszkienice | 17:30 |
20 | 2015-05-02 | ISKRA Łęki | PIAST Czchów | 17:00 |
20 | 2015-05-02 | OLIMPIA Bucze | IVA Iwkowa | 17:30 |
20 | 2015-05-03 | OLIMPIA Kąty | PORĘBA Spytkowska | 17:00 |
20 | 2015-05-03 | ARKADIA Olszyny | STRAŻAK Mokrzyska | 16:00 |
20 | 2015-05-03 | KŁOS Łysa Góra | SPÓŁDZIELCA Grabno | 11:00 |
21 | 2015-05-09 | KŁOS Łysa Góra | TYMON Tymowa | 17:00 |
21 | 2015-05-09 | SPÓŁDZIELCA Grabno | OLIMPIA Bucze | 17:00 |
21 | 2015-05-09 | VICTORIA Porąbka Uszewska | OLIMPIA Kąty | 17:00 |
21 | 2015-05-09 | PORĘBA Spytkowska | VICTORIA Bielcza | 17:00 |
21 | 2015-05-10 | IVA Iwkowa | ARKADIA Olszyny | 17:00 |
21 | 2015-05-10 | STRAŻAK Mokrzyska | ISKRA Łęki | 18:00 |
21 | 2015-05-10 | PIAST Czchów | SOKÓŁ Maszkienice | 14:00 |
22 | 2015-05-16 | TYMON Tymowa | PORĘBA Spytkowska | 17:00 |
22 | 2015-05-16 | VICTORIA Bielcza | VICTORIA Porąbka Uszewska | 16:00 |
22 | 2015-05-16 | OLIMPIA Bucze | KŁOS Łysa Góra | 17:30 |
22 | 2015-05-17 | OLIMPIA Kąty | PIAST Czchów | 17:00 |
22 | 2015-05-17 | STRAŻAK Mokrzyska | SOKÓŁ Maszkienice | 18:00 |
22 | 2015-05-17 | ISKRA Łęki | IVA Iwkowa | 17:00 |
22 | 2015-05-17 | ARKADIA Olszyny | SPÓŁDZIELCA Grabno | 17:00 |
23 | 2015-05-23 | OLIMPIA Bucze | TYMON Tymowa | 18:00 |
23 | 2015-05-23 | SPÓŁDZIELCA Grabno | ISKRA Łęki | 17:00 |
23 | 2015-05-23 | VICTORIA Porąbka Uszewska | PORĘBA Spytkowska | 18:00 |
23 | 2015-05-24 | KŁOS Łysa Góra | ARKADIA Olszyny | 18:00 |
23 | 2015-05-24 | IVA Iwkowa | SOKÓŁ Maszkienice | 17:00 |
23 | 2015-05-24 | STRAŻAK Mokrzyska | OLIMPIA Kąty | 18:00 |
23 | 2015-05-24 | PIAST Czchów | VICTORIA Bielcza | 17:30 |
24 | 2015-05-30 | SPÓŁDZIELCA Grabno | SOKÓŁ Maszkienice | 17:00 |
24 | 2015-05-30 | ISKRA Łęki | KŁOS Łysa Góra | 17:00 |
24 | 2015-05-31 | TYMON Tymowa | VICTORIA Porąbka Uszewska | 16:00 |
24 | 2015-05-31 | PORĘBA Spytkowska | PIAST Czchów | 17:00 |
24 | 2015-05-31 | VICTORIA Bielcza | STRAŻAK Mokrzyska | 17:00 |
24 | 2015-05-31 | OLIMPIA Kąty | IVA Iwkowa | 17:00 |
24 | 2015-05-31 | ARKADIA Olszyny | OLIMPIA Bucze | 16:30 |
25 | 2015-06-07 | ARKADIA Olszyny | TYMON Tymowa | 17:00 |
25 | 2015-06-07 | OLIMPIA Bucze | ISKRA Łęki | 17:00 |
25 | 2015-06-07 | KŁOS Łysa Góra | SOKÓŁ Maszkienice | 17:00 |
25 | 2015-06-07 | SPÓŁDZIELCA Grabno | OLIMPIA Kąty | 17:00 |
25 | 2015-06-07 | IVA Iwkowa | VICTORIA Bielcza | 17:00 |
25 | 2015-06-07 | STRAŻAK Mokrzyska | PORĘBA Spytkowska | 17:00 |
25 | 2015-06-07 | PIAST Czchów | VICTORIA Porąbka Uszewska | 17:00 |
26 | 2015-06-13 | TYMON Tymowa | PIAST Czchów | 17:00 |
26 | 2015-06-13 | VICTORIA Porąbka Uszewska | STRAŻAK Mokrzyska | 17:00 |
26 | 2015-06-13 | PORĘBA Spytkowska | IVA Iwkowa | 17:00 |
26 | 2015-06-13 | VICTORIA Bielcza | SPÓŁDZIELCA Grabno | 17:00 |
26 | 2015-06-13 | OLIMPIA Kąty | KŁOS Łysa Góra | 17:00 |
26 | 2015-06-13 | OLIMPIA Bucze | SOKÓŁ Maszkienice | 17:00 |
26 | 2015-06-13 | ISKRA Łęki | ARKADIA Olszyny | 17:00 |
STRAŻAK Mokrzyska | 2:2 | JADOWNICZANKA Jadowniki |
2018-05-30, 17:00:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 24 | |||||||||||||||||||||
|