statystyki szczegółowe

Aktualności

Strażak rozstrzelał Victorię

• autor: Strazak1951, 2015-06-01 19:03

Wielkie strzelanie w Bielczy urządzili sobie zawodnicy Strażaka, którzy rozgromili Victorię aż 8-1. Tak wysokiego zwycięstwa nie zapowiadała pierwsza w miarę wyrównana (chociaż z lekką przewagą gości) połowa, która po bramkach Wyczesanego, Grocholi dla Strażaka i Bucha dla Victorii zakończyła się wynikiem 2-1. Po przerwie jednak inicjatywę w pełni przejęli przyjezdni i już po dwóch minutach prowadzili 3-1, a na listę strzelców ponownie wpisał się Wyczesany. Kilkanaście minut później było już 4-1 kiedy to pewnie rzut karny wykonał Cisak. Między 77, a 86' swoimi umiejętnościami strzeleckimi błysnął Dariusz Reczek, który w tym czasie skompletował klasycznego hat-trick'a. Wynik minutę po ostatniej bramce kolegi ustalił Wyczesany, który także zaliczył trzy trafienia w tym meczu.

1:8 - Konrad Wyczesany 87'

Victoria: Łabuda - Kuk, Prus, Bogusz, Pabian, Gibała(67' Baran), Wojdak, Rogusz, Wójcik(23' Widła), Paleczek(77' Rychlicki), Buch

Strażak: Pacura - Koczwara, Król, Zachara, Kuras - Wyczesany, Lis, Roczniak, Cisak(60' Ł.Duch) - Grochola, Broszkiewicz(65' Reczek)

Żółte kartki: Pabian, Prus (Victoria) - Zachara (Strażak)

Sędziował: Kozub (Brzesko)
Widzów: ok. 80

Tak padły bramki:

0-1. Wyczesany 31'
Mocny strzał z rzutu wolnego, bramkarz "paruję" piłkę przed siebie, a pierwszy do niej dobiega Wyczesany i kieruje ją do bramki.

0-2. Grochola 37'
Podanie Lisa do Grocholi, ten podciąga kilka metrów i z 16 metra, z "czuba" kieruję piłkę przy słupku.

1-2. Buch 44'
Zagranie za obrońców, Buch przyjmuję sobie piłkę ręką - jednak sędzia nie reaguję przewinienia - i w sytuacji sam na sam pokonuję Pacurę.

1-3. Wyczesany 47'
Zagranie na bok do Wyczesanego , który schodzi do środka i strzałem z "szesnastki" w kierunku dalszego rogu pokonuję Łabudę. Piłka zanim wpadła do siatki odbiła się jeszcze od słupka.

1-4. Cisak 65'

1-5. Reczek 77'
Podanie do Reczka, który wygrywa "przebitkę" i w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę w bramce strzałem obok bramkarza.

1-6. Reczek 78'
Zagranie do Grocholi za obrońców, ten strzela z boku "szesnastki" piłka leci w kierunku dalszego słupka, a tam Reczek wślizgiem kieruje ją do bramki.

1-7. Reczek 86'
Akcja Grocholi, który wchodzi w pole karne i z 11 metrów strzela w bramkarza, jednak dobitka Reczka jest już celna i piłka wpada do siatki.

1-8. Wyczesany 87'
Akcja zawodników Strażaka, którzy w 5 na 3 obrońców zaczęli się "bawić" w polu karnym, w końcu piłka trafia do Wyczesanego, który z ostrego kąta kieruję ją do bramki tym samym ustalając wynik spotkania.