statystyki szczegółowe

Aktualności

Festiwal nieskuteczności Strażaka zakończony remisem

• autor: Strazak1951, 2015-09-10 16:34

Prawdziwy pokaz nieskuteczności zaprezentowali we wczorajszym meczu zawodnicy Strażaka, którzy w końcowym rozrachunku tylko zremisowali 2-2(1-2) z Sokołem Maszkienice. Mimo, że goście w 34' prowadzili już 2-0 po bramkach Kozieła i Kubali to gospodarze częściej utrzymywali się przy piłce i stwarzali groźne sytuacje, których jednak nie potrafili wykorzystać. Kontakt udało złapać się dopiero tuż przed zejściem na przerwę, a do siatki trafił Roczniak. Druga połowa nie zmieniła się wiele. Strażak dalej przeważał na boisku, raz po raz zagrażając bramce Kalemby, który w wielu sytuacjach uratował swój zespół, a jego kolegów stać było od czasu do czasu na kontry, które tylko w jednym przypadku poważniej zagroziły bramce miejscowych. Z mniej więcej 6-7 okazji bramkowych w tej części spotkania gospodarze wykorzystali jedynie jedną, a pięć minut przed końcem uczynił to Grochola.

2:2 - Janusz Grochola 85'

Strażak: Pacura - Krzemiński(75' Koczwara), Postawa, Mlastek, Kuras - Broszkiewicz(65' Pałka), Lis, Roczniak(75' Wiśniowski), Woda, Płaneta(60' R.Cisak) - Grochola

Sokół: Kalemba - R.Chmielarz(65' Janisz), Węgrzyn, Lech, D.Postawa, Kozieł, Zawada, Płachno(85' Stolarczyk), M.Kubala(73' Curyło), Tomczyk, Dzieński

Żółte kartki: Postawa, Lis (Strażak) - Lech, Kozieł (Sokół)

Sędziował: Kozub (Brzesko)
Widzów: ok. 100

Tak padły bramki:

0-1. Kozieł 5'
Strata obrońcy na 16 metrze, po której Tomczyk podaje do Kozieła, a ten mocnym strzałem pod poprzeczkę otwiera wynik spotkania.

0-2. Kubala 34'
Zagranie na Tomczyka, ten zgrywa klatką piersiową do Kubali, który mocnym strzałem z 16 metra pakuję piłkę tuż przy słupku.

1-2. Roczniak 45'
Zagranie podcinką za obrońców i Roczniak mocnym strzałem z powietrza z 13 metrów pokonuję Kalembę.

2-2. Grochola 85'
Kolejne zagranie górą za obrońców po czym Grochola wykorzystuje ich zawahanie i w sytuacji sam na sam umieszcza piłkę w bramce obok interweniującego bramkarza.