|
Ostatnia kolejka 23 | |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
| |||
|
Liga Okręgowa » Tarnów | ||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||||
|
|
dzisiaj: 23, wczoraj: 363
ogółem: 2 580 312
statystyki szczegółowe
Jest już na naszej stronie dostępny pełny terminarz rundy rewanżowej brzeskiej A-klasy w sezonie 2015/2016. Strażak za tydzień 26.03 rozpocznie rozgrywki w Przyborowiu meczem z Błękitnymi. Sezon zakończy się 5 czerwca, a nasza drużyna rozegra wtedy mecz z Iskrą Łęki. Pełny terminarz w rozwinięciu...
14 | 2016-03-26 | START77 Biadoliny Szlacheckie | KŁOS Łysa Góra | 13:00 |
14 | 2016-03-26 | VICTORIA Porąbka Uszewska | IVA Iwkowa | 13:00 |
14 | 2016-03-26 | ARKADIA Olszyny | PORĘBA Spytkowska | 13:00 |
14 | 2016-03-26 | VICTORIA Bielcza | TYMON Tymowa | 14:00 |
14 | 2016-03-26 | SOKÓŁ Maszkienice | ISKRA Łęki | 15:00 |
14 | 2016-03-26 | BŁĘKITNI Przyborów | STRAŻAK Mokrzyska | 13:00 |
14 | 2016-03-26 | POGÓRZE Gwoździec | KORONA Niedzieliska | 15:00 |
15 | 2016-04-02 | STRAŻAK Mokrzyska | KORONA Niedzieliska | 15:00 |
15 | 2016-04-02 | SOKÓŁ Maszkienice | BŁĘKITNI Przyborów | 11:00 |
15 | 2016-04-02 | PORĘBA Spytkowska | VICTORIA Bielcza | 16:00 |
15 | 2016-04-02 | KŁOS Łysa Góra | VICTORIA Porąbka Uszewska | 16:00 |
15 | 2016-04-03 | TYMON Tymowa | ISKRA Łęki | 16:00 |
15 | 2016-04-03 | IVA Iwkowa | ARKADIA Olszyny | 16:00 |
15 | 2016-04-03 | START77 Biadoliny Szlacheckie | POGÓRZE Gwoździec | 16:00 |
16 | 2016-04-09 | VICTORIA Porąbka Uszewska | START77 Biadoliny Szlacheckie | 16:30 |
16 | 2016-04-09 | ISKRA Łęki | PORĘBA Spytkowska | 16:30 |
16 | 2016-04-10 | ARKADIA Olszyny | KŁOS Łysa Góra | 15:00 |
16 | 2016-04-10 | VICTORIA Bielcza | IVA Iwkowa | 16:30 |
16 | 2016-04-10 | BŁĘKITNI Przyborów | TYMON Tymowa | 15:00 |
16 | 2016-04-10 | SOKÓŁ Maszkienice | KORONA Niedzieliska | 16:30 |
16 | 2016-04-10 | POGÓRZE Gwoździec | STRAŻAK Mokrzyska | 14:00 |
17 | 2016-04-16 | KŁOS Łysa Góra | VICTORIA Bielcza | 17:00 |
17 | 2016-04-16 | VICTORIA Porąbka Uszewska | POGÓRZE Gwoździec | 17:00 |
17 | 2016-04-17 | SOKÓŁ Maszkienice | STRAŻAK Mokrzyska | 17:00 |
17 | 2016-04-17 | TYMON Tymowa | KORONA Niedzieliska | 17:00 |
17 | 2016-04-17 | PORĘBA Spytkowska | BŁĘKITNI Przyborów | 14:00 |
17 | 2016-04-17 | IVA Iwkowa | ISKRA Łęki | 17:00 |
17 | 2016-04-17 | START77 Biadoliny Szlacheckie | ARKADIA Olszyny | 17:00 |
18 | 2016-04-23 | ISKRA Łęki | KŁOS Łysa Góra | 17:00 |
18 | 2016-04-23 | STRAŻAK Mokrzyska | TYMON Tymowa | 17:00 |
18 | 2016-04-24 | ARKADIA Olszyny | VICTORIA Porąbka Uszewska | 16:00 |
18 | 2016-04-24 | VICTORIA Bielcza | START77 Biadoliny Szlacheckie | 17:00 |
18 | 2016-04-24 | BŁĘKITNI Przyborów | IVA Iwkowa | 15:00 |
18 | 2016-04-24 | KORONA Niedzieliska | PORĘBA Spytkowska | 17:00 |
18 | 2016-04-24 | SOKÓŁ Maszkienice | POGÓRZE Gwoździec | 17:30 |
19 | 2016-04-30 | START77 Biadoliny Szlacheckie | ISKRA Łęki | 17:00 |
19 | 2016-05-01 | SOKÓŁ Maszkienice | TYMON Tymowa | 13:00 |
19 | 2016-05-01 | PORĘBA Spytkowska | STRAŻAK Mokrzyska | 14:00 |
19 | 2016-05-01 | IVA Iwkowa | KORONA Niedzieliska | 15:00 |
19 | 2016-05-01 | KŁOS Łysa Góra | BŁĘKITNI Przyborów | 11:00 |
19 | 2016-05-01 | VICTORIA Porąbka Uszewska | VICTORIA Bielcza | 11:30 |
19 | 2016-05-01 | ARKADIA Olszyny | POGÓRZE Gwoździec | 15:00 |
20 | 2016-05-03 | VICTORIA Bielcza | ARKADIA Olszyny | 17:30 |
20 | 2016-05-03 | ISKRA Łęki | VICTORIA Porąbka Uszewska | 17:30 |
20 | 2016-05-03 | BŁĘKITNI Przyborów | START77 Biadoliny Szlacheckie | 17:30 |
20 | 2016-05-03 | KORONA Niedzieliska | KŁOS Łysa Góra | 17:30 |
20 | 2016-05-03 | STRAŻAK Mokrzyska | IVA Iwkowa | 17:30 |
20 | 2016-05-03 | SOKÓŁ Maszkienice | PORĘBA Spytkowska | 17:30 |
20 | 2016-05-03 | POGÓRZE Gwoździec | TYMON Tymowa | 17:30 |
21 | 2016-05-07 | PORĘBA Spytkowska | TYMON Tymowa | 14:00 |
21 | 2016-05-07 | SOKÓŁ Maszkienice | IVA Iwkowa | 17:30 |
21 | 2016-05-07 | KŁOS Łysa Góra | STRAŻAK Mokrzyska | 18:00 |
21 | 2016-05-07 | START77 Biadoliny Szlacheckie | KORONA Niedzieliska | 18:00 |
21 | 2016-05-07 | VICTORIA Porąbka Uszewska | BŁĘKITNI Przyborów | 17:30 |
21 | 2016-05-08 | ARKADIA Olszyny | ISKRA Łęki | 16:00 |
21 | 2016-05-08 | VICTORIA Bielcza | POGÓRZE Gwoździec | 17:00 |
22 | 2016-05-13 | STRAŻAK Mokrzyska | START77 Biadoliny Szlacheckie | 18:00 |
22 | 2016-05-14 | ISKRA Łęki | VICTORIA Bielcza | 17:00 |
22 | 2016-05-14 | POGÓRZE Gwoździec | PORĘBA Spytkowska | 16:00 |
22 | 2016-05-15 | BŁĘKITNI Przyborów | ARKADIA Olszyny | 16:00 |
22 | 2016-05-15 | KORONA Niedzieliska | VICTORIA Porąbka Uszewska | 17:00 |
22 | 2016-05-15 | SOKÓŁ Maszkienice | KŁOS Łysa Góra | 18:00 |
22 | 2016-05-15 | TYMON Tymowa | IVA Iwkowa | 18:00 |
23 | 2016-05-21 | KŁOS Łysa Góra | TYMON Tymowa | 17:30 |
23 | 2016-05-21 | VICTORIA Porąbka Uszewska | STRAŻAK Mokrzyska | 18:00 |
23 | 2016-05-21 | ISKRA Łęki | POGÓRZE Gwoździec | 17:30 |
23 | 2016-05-22 | IVA Iwkowa | PORĘBA Spytkowska | 17:00 |
23 | 2016-05-22 | SOKÓŁ Maszkienice | START77 Biadoliny Szlacheckie | 18:00 |
23 | 2016-05-22 | ARKADIA Olszyny | KORONA Niedzieliska | 16:30 |
23 | 2016-05-22 | VICTORIA Bielcza | BŁĘKITNI Przyborów | 17:00 |
24 | 2016-05-26 | BŁĘKITNI Przyborów | ISKRA Łęki | 16:00 |
24 | 2016-05-26 | KORONA Niedzieliska | VICTORIA Bielcza | 16:00 |
24 | 2016-05-26 | STRAŻAK Mokrzyska | ARKADIA Olszyny | 16:00 |
24 | 2016-05-26 | SOKÓŁ Maszkienice | VICTORIA Porąbka Uszewska | 16:00 |
24 | 2016-05-26 | TYMON Tymowa | START77 Biadoliny Szlacheckie | 16:00 |
24 | 2016-05-26 | PORĘBA Spytkowska | KŁOS Łysa Góra | 16:00 |
24 | 2016-05-26 | POGÓRZE Gwoździec | IVA Iwkowa | 16:00 |
25 | 2016-05-28 | KŁOS Łysa Góra | IVA Iwkowa | 18:00 |
25 | 2016-05-28 | START77 Biadoliny Szlacheckie | PORĘBA Spytkowska | 18:00 |
25 | 2016-05-28 | VICTORIA Porąbka Uszewska | TYMON Tymowa | 18:00 |
25 | 2016-05-28 | SOKÓŁ Maszkienice | ARKADIA Olszyny | 18:00 |
25 | 2016-05-28 | VICTORIA Bielcza | STRAŻAK Mokrzyska | 18:00 |
25 | 2016-05-28 | ISKRA Łęki | KORONA Niedzieliska | 18:00 |
25 | 2016-05-28 | BŁĘKITNI Przyborów | POGÓRZE Gwoździec | 18:00 |
26 | 2016-06-05 | KORONA Niedzieliska | BŁĘKITNI Przyborów | 17:00 |
26 | 2016-06-05 | STRAŻAK Mokrzyska | ISKRA Łęki | 17:00 |
26 | 2016-06-05 | SOKÓŁ Maszkienice | VICTORIA Bielcza | 17:00 |
26 | 2016-06-05 | TYMON Tymowa | ARKADIA Olszyny | 17:00 |
26 | 2016-06-05 | PORĘBA Spytkowska | VICTORIA Porąbka Uszewska | 17:00 |
26 | 2016-06-05 | IVA Iwkowa | START77 Biadoliny Szlacheckie | 17:00 |
26 | 2016-06-05 | POGÓRZE Gwoździec | KŁOS Łysa Góra | 17:00 |
STRAŻAK Mokrzyska | 2:2 | JADOWNICZANKA Jadowniki |
2018-05-30, 17:00:00 |
||
relacja » |
Najbliższa kolejka 24 | |||||||||||||||||||||
|