statystyki szczegółowe

Aktualności

Remis w Porębie

• autor: Strazak1951, 2016-05-02 13:03

W dniu wczoraj w meczu rozgrywanym w Porębie Spytkowskie miejscowy LKS zremisował 2-2(1-2) z liderem rozgrywek Strażakiem Mokrzyska. Na prowadzenie jako pierwsi już w 2 minucie wyszli goście kiedy to do siatki trafił Grochola. Na odpowiedz gospodarzy nie trzeba było długo czekać, bo tylko 6 minut, gdy wyrównał Klecki. W pierwszej połowie jeszcze raz trafił Grochola i gdy zawodnicy schodzili na odpoczynek było 2-1 dla Strażaka. W drugiej połowie mimo kilku sytuacji z obu stron padła tylko jedna bramka, a zdobył ją Karcz i mecz zakończył się podziałem punktów.

2:2 - Mariusz Karcz 54'

LKS: Witek - Bieniek, M.Borowiec, K.Borowiec, Sz.Goryczko(60' D.Goryczko), Karcz(83' Maksimczyk), Klecki, Schmidt(66' Kraj), Sowa, Strugała, Zych.

Strażak: Dudek - Mularz, Postawa, Koczwara, Kuras - Broszkiewicz, Lis, Moneta(85' Król), M.Woda, Płaneta(75' Wyczesany) - Grochola.

Żółte kartki: Strugała, Kraj, M.Borowiec (LKS) - Lis, Moneta, Postawa (Strażak)

Sędziował: Szyszka (Żabno)
Widzów: ok. 100

Tak padły bramki:

0-1. Grochola 2'
Zagranie górą do Grocholi, który z 35 metrów lobuję wychodzącego Witka.

1-1. Klecki 8'
Akcja prawą stroną Zycha, który spod linii końcowej zagrywa wzdłuż bramki, a Klecki dopełnia formalności z 5 metrów.

2-1. Grochola 28'
Kolejne prostopadłe zagranie Grocholi, który po raz kolejny lobuje Witka, tym razem z ok. 20 metra.

2-2. Karcz 54'
Niezbyt mocne uderzenie z 25 metrów Karcza i piłka po rękach Dudka wpada do bramki.

• Komentarzy [14]
  • czytano: [854]

autor: ~mopsik 2016-05-02 15:16:38

avatar no i plany z awansem trzeba odłożyć na przyszły sezon..

autor: ~gosc 2016-05-02 15:24:06

avatar w meczu z Tymowa też powinien paść remis Strażak zbyt pewny siebie !!!

autor: ~xyz 2016-05-02 15:31:41

avatar lider słabiutki... Poręba w tym spotkaniu zaprezentowała się o niebo lepiej. Strażak może się cieszyć że nie wyjechał bez tego punktu.

autor: ~:) 2016-05-02 17:39:59

avatar szczekajcie dalej, pieski, zobaczymy na koniec :)

autor: ~xyz 2016-05-02 17:48:31

avatar na koniec będziecie płakać z powodu braku awansu :)

autor: ~:) 2016-05-02 18:42:50

avatar to napisz jeszcze kto wygra ligę mistrzów w tym roku :)

autor: ~XDDDD 2016-05-02 21:25:42

avatar 7 kolejek do końca, 1 punkt różnicy, terminarz Victorii z ciężkimi rywalami, a debile debatują nad awansem. gratuluję, proponuję wziąć rozbieg i jebnąć barana w ścianę ;)

autor: ~xyz 2016-05-02 22:07:19

avatar na pewno nie wy xD

autor: ~Do xyz 2016-05-02 23:26:23

avatar Masz najwięcej do powiedzenia a zapewne jesteś z drużyny która jest w dole tabeli albo w ogóle nie kopiesz w piłkę.
Piłka jest nieprzewidywalna i wszystko się może zdarzyć.

autor: ~lks 2016-05-03 09:26:44

avatar moim zdaniem mecz na remis...wyrownane druzyny.Awans z cala pewnoscia wywalczy Strazak.Porabka w tej rundzie kilka meczy przegra

autor: ~sm 2016-05-03 10:46:21

avatar Tylko że porabka wygra w bezpośrednim meczu ze strażakiem

autor: ~do sm 2016-05-03 11:31:48

avatar dzięki za opinie, a teraz idź zajmij się poszukiwaniem atlantydy albo kwiatu paproci

autor: ~obiektywny 2016-05-03 12:40:52

avatar Ludzie jacy wy jesteście śmieszni. To jest A-klasa. Nikt nie gra zawodowo i ma jakieś swoje życie rodzinne, dlatego może wypaść tak, że zarówno w Strażaku jak i Victorii przyjdzie taki mecz, że nie będzie np. 2 zawodników i mogą przegrać nawet z drużyną ze środka tabeli zwłaszcza, że obie drużyny mają jeszcze ciężkie mecze przed sobą, a reszta drużyn będzie się "spinała" na ich. Chociaż wydaje mi się, że bardziej spinają się na Strażaka, a np. taka Poręba (zwłaszcza pan Schmidt), która nie lubi Mokrzysk prawdopodobnie odpuści mecz Victorii, żeby tylko Strażak nie awansował.
Pozdrawiam i do usłyszenia po ostatnim meczu wtedy będziemy wszystko wiedzieć.

autor: ~LKS Poreba 2016-05-03 13:17:20

avatar <Obiektywny> - nie wypowiadaj się o Porębie oraz jego członkach w taki sposób, bo to kto kogo lubi czy nie lubi nie ma znaczenia czy ktoś odpuści mecz czy nie.. Oba zespoły Strażak jak i Victoriaa maja jeszcze swoje mecze do rozegrania i one pokaża kto uzbiera więcej oczek w Ligowej tabeli.